Historia Mikolaja
Wolontariusze i przyjaciele Mikolaja
Sponsorzy i darczyncy Mikolaja
Sukcesy male, srednie i wielkie...
Prace plastyczne Mikolaja
Cos dla rodzicow chorych dzieci

Jeden dzien z zycia Mikolaja

Dopisz sie do Ksiegi Gosci

Wyslij do nas e-mail

Blog, nie blog...

Jak możesz pomóc

English

 

FRAGMENT ARTYKUŁU Z , Z 05-11 września 2001 


ZDUŃSKA WOLA. Nie brakuje wolontariuszy.


Mikołaj dziękuje


Ponad rok temu, w kwietniu 2000 roku na naszych łamach opisaliśmy historię 5-letniego wówczas Mikołaja Bendkowskiego ze Zduńskiej Woli cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

Rodzice chłopca realizują program terapeutyczny, opracowany w Instytucie Fundacji "Daj Szansę" w Toruniu, który wiąże się z codziennymi kilkugodzinnymi ćwiczeniami ruchowymi i umysłowymi. Niezbędna jest pomoc wolontariuszy. Na szczęście nie brakuje ich w Zduńskiej Woli.
- Teraz kończy się kolejny rok pracy z Mikołajem. Chcielibyśmy korzystając z uprzejmości , podziękować wolontariuszom, którzy tak bardzo pomagają naszemu synowi: (... ....) oraz dyrekcji I i II LO w Zduńskiej Woli za całoroczną pomoc i pracę terapeutyczną. Życzymy Wam powodzenia, radości i zrealizowania planów w nadchodzącym roku szkolnym - mówią Ela, Piotr i Natalka Bendkowscy.
Każdy kto chce pomóc Mikołajowi, może skontaktować się z jego rodzicami: tel. 824 25 34, 0602 494 854. Jeśli ktoś ma ochotę przeznaczyć trochę pieniędzy na nową piłkę do rehabilitacji, czy drabinkę dla Mikołaja może zasilić konto:


Fundacja Na Rzecz Rozwoju Dzieci Niepełonsprawnych "Daj Szansę"

ul. Piskorskiej 11, 87-100 Toruń. 
Nr konta:
30 1020 5011 0000 9802 0012 9346 PKO BP II oddział w Toruniu z dopiskiem
 "na leczenie Mikołaja Bendkowskiego".

K.K.